Telefonla Ara Whatsapp irtibat E-Bisiklet Kiralama - Hizmetler - Rent E Fun Ayvalık
×

Rent A Fun Elektrikli Bisiklet turu ile Ayvalık - Sarımsaklı çevresinin eşsiz doğası ile adrenalinin bütünleştiği macera dolu bir tura ne dersiniz. Rent A Fun, safari heyecanı yaşamak isteyenler için hizmet veren Ayvalık - Sarımsaklı çevresinin güzelliklerini BİSİKLET ile gezerek görmek isteyenlerin vazgeçilmezidir. Eşsiz doğası ve manzaraları ile bölgeyi keşfetmek, dağlık alanlar olsun, ormanı olsun inişli çıkışlı tozlu topraklı parkurlarda bir serüven yaşamak, doğa ile bütünleşip asfalt yollardan ve kalabalıktan uzakta, gökyüzünün mavisi ve bol oksijenli ortamda hem gözlerinizi hem de ruhunuzu dinlendirmek için yapılan günübirlik gezi ve turlardır.


Rent A Fun Elektrikli Bisiklet turu, bazen çamurlu, bazen zorlu vadiler ve tamamen manzara ve muhteşem manzaralı bir ortamda yapılan adrenalin ve heyecan dolu bir sürüş sporudur. Ayvalık - Sarımsaklı Elektrikli Bisiklet kiralama herkesin yapabileceği ve eğlenceli bir tür gezi ve spordur.

Siz tura başlamadan önce size bir bilgilendirme yaparak Elektrikli Bisiklet’le yolculuğa tamamen hâkim olmanızı sağlıyoruz. Ayvalık - Sarımsaklı BİSİKLET turu ile ister şehir merkezinde isterseniz şehrin gürültülü ve stresli ortamından bir nebze olsun uzaklaşarak, doğa ile baş başa kalarak kendinizi yenileyerek, sevdiklerinizle birlikte muhteşem eğlenceli bir vakit geçireceksiniz. Ayvalık - Sarımsaklı Elektrikli Bisiklet turu günün her saatinde yapılabilmekte ve genel olarak en popüler zaman olarak gün batımı seçilmektedir.

Hizmetlerimiz

Sorunuz mu var?