Telefonla Ara Whatsapp irtibat ATV Turları - Hizmetler - Rent E Fun Ayvalık
×

Ayvalık ATV turu ile Ayvalık - Sarımsaklı ve çevresinin eşsiz doğası ile adrenalinin bütünleştiği macera dolu bir tur.  Ayvalık Sarımsaklı Rent A Fun, safari heyecanı yaşamak isteyenler için hizmet veren Ayvalık - Sarımsaklı  çevresinin güzelliklerini ATV ile gezerek görmek isteyenlerin vazgeçilmezidir. Eşsiz doğası ve manzaraları ile bölgeyi keşfetmek, dağlık alanlar olsun, ormanı olsun inişli çıkışlı tozlu topraklı parkurlarda bir serüven yaşamak, doğa ile bütünleşip asfalt yollardan ve kalabalıktan uzakta, gökyüzünün mavisi ve bol oksijenli ortamda hem gözlerinizi hem de ruhunuzu dinlendirmek için yapılan günübirlik gezi ve turlardır.


Korkmadan binebileceğiniz, Ayvalık - Sarımsaklı  ATV turu 4 tekerli motorlar ile bazen çamurlu, bazen sulu vadiler ve tamamen manzara ve doğa dolu bir ortamda yapılan adrenalin ve heyecan dolu bir sürüş sporudur. Rent A Fun kiralama ile ATV kullanmak için araba kullanmayı bilmenize ve ehliyet sahibi olmanıza bile gerek kalmadan, herkesin yapabileceği ve eğlenceli bir tür gezi ve spordur.

Siz tura başlamadan önce size bir bilgilendirme ve siz emin olana kadar deneme ve ısınma turu yaptırarak ATV’ye tamamen hâkim olmanızı sağlıyoruz. Ayvalık - Sarımsaklı  ATV safari turu şehrin gürültülü ve stresli ortamından bir nebze olsun uzaklaşarak, doğa ile baş başa kalarak kendinizi yenileyerek, sevdiklerinizle birlikte muhteşem eğlenceli bir vakit geçireceksiniz. ATV turu tek veya çift kişilik olarak günün her saatinde yapılabilmekte ve genel olarak en popüler zaman olarak gün batımı seçilmektedir.

Hizmetlerimiz

Sorunuz mu var?