Telefonla Ara Whatsapp irtibat ATV Kiralama - Hizmetler - Rent E Fun Ayvalık
×

Rent A Fun ATV kiralama ile Ayvalık - Sarımsaklı çevresinin eşsiz doğası ile adrenalinin bütünleştiği macera dolu bir seyahate çıkabilirsiniz.  Rent A Fun, safari heyecanı yaşamak isteyenler için hizmet veren Ayvalık - Sarımsaklı çevresinin güzelliklerini ATV ile gezerek görmek isteyenlerin vazgeçilmezidir. Eşsiz doğası ve manzaraları ile bölgeyi keşfetmek, dağlık alanlar olsun, ormanı olsun inişli çıkışlı tozlu topraklı parkurlarda bir serüven yaşamak, doğa ile bütünleşip asfalt yollardan ve kalabalıktan uzakta, gökyüzünün mavisi ve bol oksijenli ortamda hem gözlerinizi hem de ruhunuzu dinlendirmek için yapılan günübirlik gezi yapabilirsiniz.


Korkmadan binebileceğiniz, Rent A Fun ATV ile 4 tekerli motorlar ile bazen çamurlu, bazen sulu vadiler ve tamamen manzara ve doğa dolu bir ortamda yapılan adrenalin ve heyecan dolu bir sürüş sporudur. Rent A Fun ATV kiralama ile kiraladığınız ATV'yi kullanmak, araba kullanmayı bilmenize ve ehliyet sahibi olmanıza bile gerek kalmadan herkesin yapabileceği eğlenceli bir tür gezi ve spordur.

Siz geziye başlamadan önce size bir bilgilendirme ve siz emin olana kadar deneme ve ısınma turu yaptırarak ATV’ye tamamen hâkim olmanızı sağlıyoruz. Ayvalık - Sarımsaklı ATV safari turu şehrin gürültülü ve stresli ortamından bir nebze olsun uzaklaşarak, doğa ile baş başa kalarak kendinizi yenileyerek, sevdiklerinizle birlikte muhteşem eğlenceli bir vakit geçireceksiniz. ATV kiralayarak tek veya çift kişi olarak günün her saatinde gezi yapılabilmekte ve genel olarak en popüler zaman olarak da gün batımı seçilmektedir.

Hizmetlerimiz

Sorunuz mu var?