Telefonla Ara Whatsapp irtibat Hizmetler - Rent E Fun Ayvalık
×

ATV Kiralama

Rent A Fun ATV kiralama ile Ayvalık - Sarımsaklı çevresinin eşsiz doğası ile adrenalinin bütünleştiği macera dolu bir seyahate çıkabilirsiniz. Rent A Fun, safari heyecanı yaşamak isteyenler için hizmet veren Ayvalık - Sarımsaklı çevresinin güzelliklerini ATV ile gezerek görmek isteyenlerin vazgeçilmezidir.

Bisiklet Turları

Rent A Fun BİSİKLET turu ile Ayvalık - Sarımsaklı çevresinin eşsiz doğası ile adrenalinin bütünleştiği macera dolu bir tur.

Off Road Safari

Ayvalık - Sarımsaklı Off-Road Safari, Ayvalık - Sarımsaklı doğasında asfalt yol dışında, Cunda Adası, Ayvalık Körfezi ve Edremit Körfezi manzaraları arasında, off-road ATV, Buggy ve Enduro bisiklet turları için güvenilir ve tecrübeli bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz.

ATV Turları

Ayvalık - Sarımsaklı ATV turu ile Ayvalık ve çevresinin eşsiz doğası ile adrenalinin bütünleştiği macera dolu bir tur. Rent A Fun, safari heyecanı yaşamak isteyenler için hizmet veren Ayvalık - Sarımsaklı çevresinin güzelliklerini ATV ile gezerek görmek isteyenlerin vazgeçilmezidir.

E-Bisiklet Kiralama

Ayvalık - Sarımsaklı Elektrikli Bisiklet turu ile Ayvalık ve çevresinin eşsiz doğası ile adrenalinin bütünleştiği macera dolu bir tur.

Scooter Kiralama

Rent A Fun Scooter kiralama hizmetimiz, Ayvalık - Sarımsaklı ve çevresini scooter ile gezintiye çıkmak ve muhteşem bölge doğasını sindirerek gezmek isteyenler için ideal bir seçimdir.